Kategorie

Kapsle pro Nespresso ®

Máte kávovar Nespresso ® a chcete si dělat kávu výrazně levněji či chcete pít úplně jinou kávu, ale chcete i nadále využívat váš kávovar? Nabízíme Vám znovuplnitelné kapsle značky SealPod a naše vlastní kapsle GourmetKáva s čerstvou kávou.

Znovuplnitelné kapsle Sealpod


Možná si ještě pamatujete, že jsme kdysi nabízeli kapsle EMOHOME či Capsul'in, obě řešení jsme nakonec doprodali, protože SealPod je pro nás jednička na trhu v mnoha ohledech. Hlavní výhodou je nerez, který zaručuje 100% nezávadnost a doživotní používání, dále je to mnohem větší preciznost při tvorbě crémy i objemu espresso kávy. Velký test alternativních kapslí kompatibilních s Nespresso ® kávovary najdete v tomto videu (anglicky), kde je ještě SealPod značen starým označením BigSis. Nespresso ® je ochranná známka společnosti Société des Produits Nestlé, S.A.

GourmetKáva kapsle s čerstvou kávou


Chcete již hotové kapsle z čerstvě pražené kávy? Nechali jsme naší kávu zakapslovat hned po upražení. Kapsle jsou navíc chráněné proti úniku aroma a přístupu kyslíku, takže káva zůstává po dlouhou dobu naprosto čerstvá. A cena? Pouze necelých 7 Kč / kapsli, což je výrazná peněžní úspora oproti originálním kapslím.