káva do prácePokud Vám naše GourmetKáva chutná, pak je pro nás samozřejmě největší pochvalou, když ji doporučíte dále. A kde jinde to znáte lépe, než u Vás v práci! Ač to zní poněkud zvláštně, tak existuje velmi mnoho důvodů, proč to zkusit právě v práci.

Proč doporučit kávu v práci?

  1. Kvůli sobě! :-) Přijdete do práce a chcete si dát dobrou kávu, ale máte tam bohužel obyčejnou kávu nevalné kvality, a tak si buď zkazíte chuť a nebo nedáte nic a únavu přejdete.
  2. Váš by šéf mohl ocenit tip na oblast, kde může ušetřit další peníze. Kávu do firem dodáváme za výrazně lepší velkoobchodní ceny závislé na objemu pravidelném odběru. Byla by škoda toho nevyužít.
  3. Čerstvá káva zvyšuje produktivitu práce. Jde o málo, pokud má zaměstnanec dobrou kávu, rád si jí dá a jelikož káva obsahuje kofein, povzbudí ho to i řešení nových problému. Nikdo nechce sedět unavený po obědě nad novým pracovním úkolem, ani sám zaměstnanec. 

Co za to získáte?

No, do konce života vás tenhle počin bohužel nezajistí :-) Ostatně nejde ani o věc peněžní jako spíše, že s námi sympatizujete a fandíte nám. Nicméně pokud vše dopadne a dohodneme se, získáte minimálně 250g balení kávy pouze pro Vás či vaše známe. Dává smysl, že zaleží na objemu, pokud budete odebírat 10kg, rád vám zašlu více, ale vítám i malé firmy s odběrem 1-2kg, tento dárek bude pro každého.

Co mám udělat?

Je to jednoduché, až bude vhodná schůzka pravidelný meeting či kdykoliv nadhoďte toto téma, posléze stačí, aby nás někdo od vás kontaktoval na [email protected] , přičemž potřebujeme znát v podstatě pouze váš objem vypité kávy za 1 měsíc, dle toho vám nabídneme cenu a dál už je to na Vás, nikdo vás přemlouvat nebude.

Fotka - David Baron from Palo Alto, California, USA (Mozilla Toronto  Uploaded by Skeezix1000) [CC BY-SA 2.0]