Princip je velmi jednoduchý, pokud vypijete v práci pravidelně více jak 2 kg kávy za měsíc, napište nám a zašleme vám velkoobchodní ceník. Ušetříte minimálně 20 %. K objednání budeme potřebovat velikost objednávky, fakturační a dodací adresu.

Pro velkoobchodní ceník nám napište: [email protected]

Za málo peněž hodně muziky

Je naprosto zbytečné, aby firma nakupovala (za vysoké náklady) předražené kávy světových značek, když jejich kvalita bude maximálně stejná (ne-li nižší) než u čerstvě pražené kávy z našeho obchodu. Pokud zvažujete, že Vám nestačí obyčejná káva z hypermarketu, uvažte jaký je vlastně rozdíl v ceně čerstvě pražené kávy oproti "hypermarketové". Připlacením necelé 1Kč navíc za 1 šálek získáte nepoměrně kvalitnější a chutnější kávu a ukážete tím, že Vám zaměstnanec není lhostejný. Zaměstnanci změnu kávy rozhodně budou vnímat, káva jim začne chutnat a potěší je, že na ně myslíte. Toto a pozitivní stimulace z kofeinu způsobí vyšší výkonost a efektivitu práce na vašem pracovišti a Vaše náklady přitom budou prakticky jen o pár korun vyšší.

Důvody ke koupi naší kávy jsou na našem webu mnohokrát zmiňované (viz sekce Proč kupovat kávu u nás) - naše káva je jiná než ostatní kávy. Abychom zaručili lahodnou chuť a aroma, tak je káva pro Vás vždy čerstvě pražená a skladovaná maximálně 14 dní před Vaší objednávkou. 

Vaši zaměstnanci čerstvě praženou kávu určitě ocení a Vám se to mnohokrát vrátí na jejich přístupu k práci! Chcete vědět více? Kontaktujte nás!

Pravidelný přísun kofeinu zvyšuje pracovitost Vašich zaměstnanců

Šálek kávy připravený ze zrnkové kávy obsahuje přibližně 70mg kofeinu, má stimulační účinky, které trvají jednu až dvě hodiny od vypití. Tyto účinky působí na mozkomíšní nervovou soustavu, zvyšují mentální schopnosti, potlačují ospalost, pocit dlouhé chvíle, únavu (včetně duševní únavy) a zlepšují deprese.

Podle studií 2–4 šálky pražené kávy denně jsou prospěšné a nemají žádný škodlivý účinek na organismus. Množství kofeinu v šálku kávy je přibližně o 50 % vyšší než množství kofeinu v šálku čaje!

Kofein zvyšuje výkon a vytrvalost během intenzivní a dlouhodobé zátěže. Také stimuluje mozkové receptory, které reagují aktivováním energie.

S kým spolupracujeme?

Obrázek- zdroj: Author: User "Admin" at LoungeGuide.net (licencie CC 2.5)