Káva pro kavárnyVlastníte kavárnu či restauraci? Rádi byste dopřáli svým zákazníkům prvotřídní požitek z kvalitní kávy? Tak to jste u nás na správném místě, v následujícím textu shrneme to nejdůležitější, co byste měli brát v potaz při výběru kávy.

Čerstvě pražená káva nejsou jen prázdná slova - víte proč?

Naše káva je jiná, čerstvá, a díky tomu i lahodná - toto nejsou jen prázdná slova, kávu si necháváme pražit každý týden. Většině lidí zpočátku káva nechutná, a to z důvodu, že je kyselá a zahořklá, až dokonce zapáchá. Příčinou není nic jiného, než že káva byla stará a zkazila se. V upražené kávě probíhají chemické procesy oxidace a káva nejen, že ztrácí aroma, ale také se kazí. Vzhledem k tomu, že klasická (rádoby) značková káva se vyrobí kdesi v Itálii, putuje k nám v kamiónu do skladu velkoobchodu, pak do maloobchodního skladu, do prodejny a až po tom všem na Váš stůl (což bývá někdy až po půl roce) - jak asi taková káva může chutnat, čerstvě? Velmi těžko. Odpovězte si sami, odpověď znáte! Čerstvou kávu v klasických obchodech nehledejte!

Váš zákazník rozdílnou kávu ocení, odlište se!

Pokud bude Váš zákazník konzumovat klasickou značkovou kávu a najednou ochutná jinou, čerstvější, s jiným aroma, myslíte, že si toho všimne? Ano, všimne a zbystří, kávu si zapamatuje a možná se Vás i zeptá na podrobnosti. Naši kávu od kávy v běžných kavárnách opravdu pozná i laik, přesvědčte se sami a odlište se od konkurence a věřte, že Vaši zákazníci se budou rádi vracet.

Výhodná cena vs. vysoká kvalita

Peníze až na prvním místě, ano. Cenu bohužel nelze ignorovat, a tak si každý správní provozní a manažer nyní počítá, kolik ho bude naše káva stát. Z naší zkušenosti většina očekává vyšší cenu, protože je zvyklá, že za kvalitní produkty se platí vysoká cena. To je dobrá úvaha, ovšem háček je v tom, že často je kvalitní káva spíše předražená, aby si zachovala určitou umělou exkluzivitu. My tento přístup nemáme, chceme prodávat kvalitní kávu, co nejvíce zákazníkům, a tak jsme ceny stlačili až úplně dolů, abychom Vám mohli za nízkou cenu nabídnout vysokou kvalitu.

Pokud ještě stále váháte, zda stejně raději nesáhnout po levné kávě z hypermarketu, zkuste si spočítat, o kolik více byste zaplatili na jednom šálku, pak už se stačí zamyslet nad tím, kolikrát si k Vám někdo přijde dát špatnou kávu a kolikrát dobrou. Vaše odpověď musí být posléze naprosto jasná. Levnější cenu dostanete už při odběru nad 2 kg za měsíc, dokonce při větších odběrech nabízíme ceny ještě nižší.

Shrňme si proč odebírat kávu od nás

V našem obchodu se můžete těšit na kávy pro kavárny prvotřídní kvality za velmi přijatelné ceny, které Vaši zákazníci jistě ocení. Káva je pražená nejdéle 14 dní před Vaší koupí, takže se Vám dostane zachování maximální kvality, chuti a aroma. 

Káva od nás se hravě vyrovná a dokonce předčí značkové kávy známých italských značek, rozdíl je ovšem v tom, že my si za tak dobrou kávu účtujeme férovou cenu, protože neutrácíme velké částky za reklamu a marketing obecně. Jsme malý podnik s individuálním přístupem ke každému zákazníkovi.

Pokud máte o naší kávu zájem, kontaktujte nás!

Obrázek - zdroj: Author: ToastieIL (licence CC 2.5)