MY STÍHÁME ✅ Objednávejte do 22. 12., více informací o Vánočním provozu zde. Prodejna otevřena do 19:00.

Aktuální informace, my zvládáme

⚠️ kvůli COVID je situace v dopravě velmi náročná, situaci za vás hlídáme a průběžně některé dopravce vypínáme a zapínáme pro nejvhodnější doručení pro vás.  I při současném náporu dopravci doručují více jak většinu balíčků následující den. Nemusíte mít tedy obavy o doručení do Vánoc! 

⚠️ abychom zvládli vyřídit všechny vaše objednávky, neumožňujeme změny v objednávce, ale můžete si udělat novou (také ji zaplatit) a napsat o storno té původní, kde vám obratem vrátíme peníze.

⚠️ pokud jste z Prahy, nejrychlejší možnost je vyzvednutí u nás. Udělejte prosím objednávku na internetu, čímž se vám zboží rezervuje, zaplaťte jí kartou (zkrátíte čas vydání o 1/2) a zastavte se u nás. Jsme na Vinohradech (2 zastávky od Muzea) či na výdejním místě skladu v Karlíně, asi 8min pěšky od Florence.

✔️ Z naší strany jsme zdvojnásobili počet lidí, co balí a stíháme 90% balíčků odesílat ten den, co jej objednáte.

➡️ proto prosíme o trpělivost, zejména s dopravci, sledujte dle čísla zásilky váš balík, my s tím víc neuděláme ani více nevíme.

Jak a kdy objednat do Vánoc z webu?

✔️ Poslední datum pro objednávky je 22. prosince 11:00 , v takovém případě by vám měl být balíček doručen 23. prosince . Proč si to myslíme? Většina lidí to opravdu nenechává přímo na poslední den a dopravci mají na rozdíl od předchozích dnů alespoň malou kapacitu.

✔️ Jako dopravce zvolte Zásilkovnu s doručením na pobočku, nebo GLS, podařilo se jim takto doručit v předchozích letech.

✔️ Vyberte si jako způsob platby platbu kartou nebo na dobírku. Pokud chcete platit bankovním převodem , záleží na vaší bance, ale musíte si objednat a zaplatit o 24 hodin dříve.

✔️ Nedoporučujeme, Českou poštu nabírá zpoždění v doručení. 

✔️ Objednávky mezi svátky budou zasílány 29. prosince a posléze až 3. ledna.

Obchod Praha - Vinohrady

Důležitou informací pro vás je, že veškeré zboží, které je na webu na skladě, je v daném okamžiku také na skladě v Karlíně a 90% i v obchodě na Vinohradech. Můžete se pro něj zastavit bez objednání, ale lepší je jej zarezervovat objednáním na webu.

➡️ Obchod bude výjimečně otevřen v sobotu 18.12. od 10:00 do 18:00! ⬅️

Od prosince jsme prodloužili otevírací dobu v naší prodejně na Vinohradech. Počkejte na obdržení e-mailu, že je již vaše zboží připraveno k vyzvednutí. Nebojte se, zboží je pro vás rezervováno již v čas objednání!

>> jak se k nám dostanete a více informací o obchodě najdete zde <<

Pondělí: od 9:30 do 19:00
Úterý: od 9:30 do 19:00
Středa: od 9:30 do 19:00
Čtvrtek: od 9:30 do 19:00
Pátek: od 9:30 do 17:00
Sobota: Zavřeno
Neděle: Zavřeno

Mezi svátky je OBCHOD OTEVŘEN POUZE 28. prosince , od 9:30 do 18:00. V normálním režimu začneme pracovat od 3. 1.

Kdy objednat na Slovensku?

✔️ Při doručení do pobočky Zásilkovny, objednávejte do 20.12. 14:00, balíček vám bude doručen 21-23.12. Až bude připraven k vyzvednutí, obdržíte SMS.

✔️ Pro doručení domů, volte GLSobjednejte do 20.12. 14:00, balíček vám bude doručen 21-23.12. Kurýr vás bude kontaktovat.

✔️ V ostatních zemích EU přidejte k výše uvedeným časům 2 pracovní dny .