Kategorie

Kapsle Sealpod pro Dolce Gusto Zobrazit v plné velikosti

Kapsle Sealpod pro Dolce Gusto

Nerezová znovuplnitelná kapsle Sealpod kompatibilní s Dolce Gusto kávovary, pro přípravu čerstvé kávy dle vlastního výběru za zlomkové náklady. 

 

 

 

Více informací

905

skladem, odesíláme do 24h

899 Kč

Svoboda výběru kávy
Díky nerezové znovuplnitelné kapsli Sealpod se už nemusíte omezovat pouze na kapsle vyráběné speciálně pro Váš Dolce Gusto kávovar. Připravujte si kávu dle vlastní chuti a výběru. Můžete začít třeba s naší >>čerstvou kávou<<. S plnitelnou kapslí Sealpod máte jistotu, že káva, kterou si připravujete je skutečně čerstvá.

Úspora nákladů
Oproti plastovým plnícím kapslím, má nerezová kapsle Sealpod neomezenou dobu použitelnosti. Kapsli tedy můžete plnit donekonečna, nijak se nerozpadne. Kapsle se uzavírá silikonovým víčkem, které také není omezené počtem použití díky upravené dírce pro jehlu kávovaru. Se znovuplnitelnou kapslí rozhodně ušetříte.

Ekologie
Kapsle Sealpod je nejen ekonomičtější, ale i ekologičtější varianta přípravy čerstvé kávy. Nebudete již muset pokaždé vyhazovat použitou kapsli do koše, což bude mít příznivý vliv na životní prostředí

Kompatibilita
Kapsle Sealpod jsou kompatibilní se všem
i Dolce Gusto kávovary, nikoliv Nespresso a jiné systémy.

Snadné použití
Použití je skutečně velice snadné. Kapsli naplňte čerstvě namletou kávou dle  vlastního výběru a to po okraj, na který dosedá nerezový víčko, kávu lehce upěchujte lžíci, položte nerezový víčko. Vrch kapsle zbavte přebytečné kávy a nasadtě na ní silikonové víčko. Kapsli vložte do kávovaru tak, aby jehla dosedla do předpřipravené dírky. Dále postupujete klasicky, jako při originálnich kapslích :)

Každé balení obsahuje: 1x nerezová kapsle Sealpod, 1x nerezový filtr, 1x nerezový víko, 1x silikonové víčko.

Materiál: kapsle - nerezová ocel, víčko - silikon (BPA free).

Dolce Gusto je ochranná známka společnosti Société des Produits Nestlé, S.A.

K tomuto produktu se Vám bude hodit

  • Product Name:Kapsle Sealpod pro Dolce Gusto
  • Product Reference: 905
  • Price: 899
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 0.10 kg
  • Description: Nerezová   znovuplnitelná kapsle   Sealpod  kompatibilní s  Dolce Gusto  kávovary, pro přípravu  čerstvé kávy dle vlastního výběru  za zlomkové náklady.        
Path: > > > Kapsle Sealpod pro Dolce Gusto

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: