Kategorie

Frenchpress Espro Travel Press 300ml černý Zobrazit v plné velikosti

Frenchpress Espro Travel Press 300ml černý

Nerezový dvoustěnný Espro Travel Press 300ml pro pohodlnou přípravu frenchpress kávy kdekoliv na cestách. Patentovaný dvojitý mikro-filtr zajistí bohatou chuť bez kávové sedliny.

Více informací

900

skladem, odesíláme do 24h

939 Kč

Kanadská společnost Espro přináší výrobek, který nabízí oblíbenou "tradiční" přípravu kávy ve frenchpressu, inovovanou tak, aby již nedocházelo po stlačení filtru k další extrakci kávy. Tímto se Espro Travel Press hodí zejména na cestu do práce (po městě) či výlety v přírodě.

První inovací je Esprem patentovaný dvojitý mikro-filtr, díky kterému dostanete výraznou a bohatou chuť kávy bez usazeniny
Druhou inovací je způsob stlačení samotného filtru, který po úplném stlačení pístu na dno zabrání pokračování extrakce, tj. pronikání vylouhované kávy zpět do nápoje. Vyrovnávací prostor mezi dvěma filtry vylouhovanou kávu bezpečně oddělí.

Proč je Espresso Travel Press ideálním společníkem na cesty? Jeho pevný dvouvrstvý nerezový obal udrží nápoj dlouho teplý. Z frenchpressu můžete pít přímo aniž byste se polili. Kávovar můžete uzavřít těsnicím vrškem, po uzavření se Vám nápoj nevylije, opravdu! Univerzální rozměry Travell Pressu zapadnou do většiny držáků nápojů v autech. 

Více informací o přípravě kávy pomocí frenchpressu najdete v naší sekci Příprava kávy - french press

Objem: 300ml (lze použít i jako samostatnou termosku bez filtru- objem 450ml)

Balení obsahuje:

- 2 filtry s různou jemností sítka pro různou hrubost kávy a ovlivnění extrakce
- doplňkové papírové filtry pro dokonalou filtraci
- termosku a víčko

  • Product Name:Frenchpress Espro Travel Press 300ml černý
  • Product Reference: 900
  • Price: 939
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 0.00 kg
  • Description: Nerezový dvoustěnný Espro Travel Press 300ml  pro pohodlnou přípravu frenchpress kávy kdekoliv na cestách . Patentovaný dvojitý mikro-filtr zajistí bohatou chuť bez kávové sedliny .
Path: > > Frenchpress Espro Travel Press 300ml černý

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: