Kategorie

Mlýnek Mahlkönig K30 ES Zobrazit v plné velikosti

Mlýnek Mahlkönig K30 ES

Špičkový mlýnek německé firmy Mahlkönig pro mletí kávy na espresso. S denní kapacitou přes 150 porcí lze využít i ve větších provozovnách. (Na objednání, odesíláme cca za 5 dní).

Více informací

1241

skladem, odesíláme do 24h

49 999 Kč

Německá firma Mahlkönig se naplno věnuje mletí přes 80 let. Mlýnky Mahlkönig jsou vždy na špičce kvality a výkonu. Model Mahlkönig K30 ES je přesný a odolný mlýnek s jednoduchým nastavováním mletí, snadným čistěním a údržbou. Mletí je jemné, chladné a jednotné, výsledkem čeho je uchování aroma. Jedná se o takzvaný "freshový mlýnek", který v principu mele jednu případně dvě porce kávy naráz, káva padá přímo do páky, nikoliv do zásobníku na mletou kávu. Díky této technologii je každý šálek kávy naprosto čerstvý a voňaví. Firma Mahlkoning je světová jednička v oblasti výroby freshových mlýnku :) Po vložení páky na své místo se mlýnek automaticky aktivuje. Držák páky lze nastavit pro všechny velikosti.

Další výhodou mlýnku je elektronické počítadlo dávek kávy, díky kterému můžete mít dokonalý přehled o celkovém počtů připravených šálků (toto číslo se nikdy nesmaže), také můžete počítadlo na konci dne vynulovat a sledovat denní přípravu kávy. 

Úroveň zadržování kávy v mlýnku byla minimalizovánaStabilní mlecí kameny o velkém průměru (65 mm) a nízkorychlostní motor zajišťují rovnoměrné mletí. Mlýnek zaručuje rychlé mletí, jeho rýchlost je cca. 3,6 - 4,8 gramu za sekundu, co znamená, že jednu porci espressa vykouzlíte za méně než 2 sekundy. Mlýnek je také vybaven velkým zásobníkem, který pojme 1,5 kg kávy. Na předním panelu zařízení je umístěna jasná stupnice jemnosti - z čehož můžete vybrat z 21 jemností. Mlýnek umožňuje nastavení dávky mleté kávy dle času. Dvě programovatelná tlačítka umožňují nastavení klasické nebo dvojnásobné dávky

Charakteristika:
kapacita násypky:1,5kg
průměr ocelových mlecích kamenů: 65mm
dávkovač: 5,5-18g
rýchlost otáček: 1640/min
průměrná produkce: 3,8 g/sek, nebo 7g za 2,3 sekund
bezpečnostní pojistka
ochrana proti přetížení
odstranění plytvání kávou
elektronicky řízení pro přesné dávkování, nastavení času mletí určuje velikost porce
napětí: 200-230 V
frekvence: 50/60 Hz
výkon: 470-850 W
materiál: litá ocel
rozměry (v mm): výška 55cm x šířka 24cm x hloubka 32cm
hmotnost: 13kg
barva: černá
značka: Mahlkönig
vítěz Red-Dot-Design Award 2005

(Na objednání, odesíláme cca za 5 dní). 

 

  • heureka-cpc 15
  • Product Name:Mlýnek Mahlkönig K30 ES
  • Product Reference: 1241
  • Price: 49 999
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 0.00 kg
  • Description: Špičkový mlýnek německé firmy Mahlkönig pro mletí kávy na espresso . S denní kapacitou přes 150 porcí lze využít i ve větších provozovnách.   (Na objednání, odesíláme cca za 5 dní).
Path: > > Mlýnek Mahlkönig K30 ES