Kategorie

Kapsle pro DolceGusto ® Brasil Santos 10 ks Zobrazit v plné velikosti

Kapsle pro DolceGusto ® Brasil Santos 10 ks

Balení 10 ks kapslí s čerstvě upraženou kávou Brasil Santos - 100% arabica. Výběrová káva pražená v ČR, 100% arabica, cenová výhodnost cca 15% za kapsli, ochranné balení zaručující dlouhotrvající čerstvost.

Více informací

1021

skladem, odesíláme do 24h

79 Kč

Máte DolceGusto ® kávovar a chtěli byste zkusit výběrovou kávu? Vyzkoušejte čerstvě praženou kávu z Brazílie, káva je pražena v České republice a ihned po upražení odesílána ještě zrnková na zakapslování, tam je mleta a okamžitě balena do kapslí. Každá kapsle je vyrobena tak, aby kávu 100% chránila od úniku aroma a přístupu kyslíku. Káva tak může zůstávat i nadále čerstvá.

Kapsle jsou kompatibilní se všemi typy DolceGusto ® kávovarů, nikoliv Nespresso a jiné systémy.

Původ kávy: V regionu São Paulo, který se nachází v jihovýchodní části Brazílie, je kávovník pro místní obyvatele hlavní zemědělskou plodinou a tak je mu věnována maximální péče a úsilí. Kávovník arabský (Coffee Arabica) je zde pěstován v nižší nadmořské výšce (800-1000 m.n.m.) a právě díky tomu, se tento druh vyznačuje nižší aciditou. 

Chuť:  Brazil Santos je proslulá především svojí nižší aciditou a plným tělem. V kávě se snoubí čokoládové a oříškové tóny s jemnými tóny ovocnými. Chuť je jemná.  Aroma je příjemné bez stopy hořkosti.

Tento druh kávy je skutečně klasikou, kterou rozhodně nikdo nic nepokazí. Ideální pro každodenní prožitek z lahodné kávy.

Zpracování: mokré
Odrůda: Bourbon
Složení: 100% Arabica
Stupeň pražení: City+

Balení: 10 ks kapslí

Materiál kapslí: PP

DolceGusto ® je ochranná známka společnosti Société des Produits Nestlé, S.A.

 

K tomuto produktu se Vám bude hodit

  • Product Name:Kapsle pro DolceGusto ® Brasil Santos 10 ks
  • Product Reference: 1021
  • Price: 79
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 0.10 kg
  • Description: Balení 10 ks kapslí s čerstvě upraženou kávou Brasil Santos - 100% arabica . Výběrová káva pražená v ČR, 100% arabica, cenová výhodnost cca 15% za kapsli, ochranné balení zaručující dlouhotrvající čerstvost.
Path: > > > Kapsle pro DolceGusto ® Brasil Santos 10 ks

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: