Kategorie

Hario Skerton PRO (MMCS-2B) Zobrazit v plné velikosti

Hario Skerton PRO (MMCS-2B)

Nejnovější model oblíbeného ručního mlýnku Hario Skerton PRO s přepracovanými mlecími kameny, s novou lehce oddělitelnou šesti-hranovou kličkou a pohodlnějším nastavením hrubosti ze spodní části mlecího ústrojí. 

Více informací

1266

skladem, odesíláme do 24h

1 499 Kč

Jednoduchý, elegantní a přitom mimořádně praktický a kvalitní, takový je ruční mlýnek na kávu Hario Skeron PRO z dílny japonské značky Hario. Tento mlýnek má několik pro, díky kterým se pro koupi rozhodnete velice rychle.

Mlýnek se díky ergonomickému tvaru velice snadno drží v ruce a mletí je tak velice pohodlné. Spodní část mlýnku je vybavena protiskluzovou podložkou z odolné pryže, která zajistí, že Vám mlýnek při mletí nebude skákat ani na kluzkém povrchu. Průhledná skleněná nádobka na mletou kávu je vybavena víčkem, takže ji můžete využít pro uskladnění kávy pro pozdější použití. Vejde se do ní až 100g kávy. U Skertonu PRO jistě potěší i silikonová obruč v místě uchopení mlýnku, která dělá mletí pohodlnější.

Mlecí mechanismus je vyroben z keramiky, a je velice snadno omyvatelný. Velkým plusem této novější verze mlýnku je pohodlnější ovládaní hrubostí mletí ze spodní části mlecího ústrojí a to pouze otáčením matice buď po nebo proti směru hodinových ručiček. 

Dalším bonusem je zakončení páčky šestihranem (minulá verze měla pětihran, který při opravdu dlouhém používání vykazoval opotřebení). 

Stejně jako ostatní výrobky Hario je i mlýnek Skerton PRO vyroben z kvalitní nerezové oceli a je zde vysoký podíl ruční práce. 

Nyní v elegantním černém provedení. 

Výška: 18 cm
Průměr těla: 9,5 cm

  • Product Name:Hario Skerton PRO (MMCS-2B)
  • Product Reference: 1266
  • Price: 1 499
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 0.10 kg
  • Description: Nejnovější model oblíbeného ručního mlýnku Hario Skerton PRO s přepracovanými mlecími kameny , s novou lehce oddělitelnou šesti-hranovou kličkou a pohodlnějším nastavením hrubosti ze spodní části mlecího ústrojí. 
Path: > > Hario Skerton PRO (MMCS-2B)

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: