Kategorie

Fellow Stagg 1 l stříbrná varná konvice Zobrazit v plné velikosti

Fellow Stagg 1 l stříbrná varná konvice

Konvice na vodu Fellow Stagg 1l s integrovaným teploměrem a hubicí speciálně navrženou pro precizní zalévání při alternativních přípravách kávy. Barva stříbrná.

Více informací

745

skladem, odesíláme do 24h

2 299 Kč

Konvice na vodu Fellow Stagg od kalifornské značky Fellow v sobě snoubí krásný design, luxus a nesmírnou praktičnost. Fellow Stagg je díky úzké dlouhé hubici perfektní konvicí pro přípravu kávy jakoukoliv alternativní přípravou, kde je důležité dávat pozor na stejnoměrný a pomalý proud vody. Využití najde při přípravě kávy v oblíbené V60, Aeropressu či Chemexu. 

Kromě toho, že je konvice vhodná i na indukci na ní oceňujeme především integrovaný analogový teploměr, který Vám během vaření měří teplotu vody. Díky tomu snadno víte, kdy máte konvici odstavit ze zdroje tepla a kdy můžete zalévat. Teploměr měří ve stupních Celsia a Fahrenheita. 

Konvice má neskutečně působivý vzhled. Je vyrobena z kvalitní 304 18/8 leštěné nerezové oceli. Leštěný nerez spolu s tvarem konvice vytváří krásný elegantní celek, který se tak stane ozdobou každé kavárny či domácnosti. 

Rukojeť je vyrobena z odolného plastu a díky jejímu zvláštnímu tvaru se konvici krásně drží a vytváří protitlak, díky kterému se i težká konvice plná vody velmi příjemně drží a zaručí pohodlné a klidné zalévání.

Konvici můžete používat na jakémkoliv typu vařiče, tedy i na indukční desce. Více o přípravě filtrované kávy se dozvíte v naší sekci Příprava kávy - Filtrovaná káva

Materiál: nerezová ocel 
Objem: 1 litr

  • Product Name:Fellow Stagg 1 l stříbrná varná konvice
  • Product Reference: 745
  • Price: 2 299
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 0.10 kg
  • Description: Konvice na vodu   Fellow Stagg   1l s integrovaným teploměrem a hubicí speciálně navrženou pro precizní zalévání při alternativních přípravách kávy . Barva stříbrná .
Path: > > > Fellow Stagg 1 l stříbrná varná konvice