Kategorie

Dripper Kaffia nerez Zobrazit v plné velikosti

Dripper Kaffia nerez

Designový a praktický nerezový dripper Kaffia pro dokonalou přípravu 2-4 šálků filtrované kávy. K přípravě kávy nepotřebujete žádný papírový filtr ! :)

Více informací

949

skladem, odesíláme do 24h

449 Kč

Nerezový dripper Kaffia se stane Vaším skvělým pomocníkem, díky kterému bude příprava filtrované kávy snadná a výsledek bude stát za to!

Dripper se skládá z kovového filtru s hustým sítkem a s plastovým držátkem na jeho vrcholu a kovového stojánku. Samotný kovový filtr tedy můžete při přípravě kávy nadzvednout / držet v ruce, nebo ponechat ve stojánku, který z filtru vytváří klasický dripper. Díky tomuto provedení se vyhnete neustálému dokupování papírových filtrů, což bude jednak mnohem úspornější a také ekologičtější řešení

Rozdíl oproti klasickému dripperu s použitím papírového filtru bude i ten, že kov zachycuje méně kávových olejů než papír. Váš výsledný nápoj bude tedy hutnější a plnější chutiNerezová ocel také dobře vede teplo, dochází tak k lepší extrakci a káva si zachovává všechny své chutě a vůně

Údržba je jednoduchá, filtr stačí propláchnout vodou.

Pokud se bez filtrované kávy neobejdete ani na cestách, je tento dripper ideální volbou. Díky nerezovému tělu je pevný a skladný. Je tedy vhodný i na cesty, či do náročnějších podmínek.  

Pro úplně dokonalou přípravu doporučujeme  >>konvici na vodu Kaffia Goose<<, díky které zajistíte, že proud vody bude při zalévání stejnoměrný.

Více o přípravě překapávané kávy za pomocí dripu se dozvíte v naší sekci Příprava kávy - filtrovaná káva

Materiál: nerez
Barva: stříbrná
Objem: 2-4 šálky 
Rozměry: výška 9,5 cm, horní průměr 12,5 cm


  • Product Name:Dripper Kaffia nerez
  • Product Reference: 949
  • Price: 449
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 0.10 kg
  • Description: Designový a praktický nerezový  dripper Kaffia  pro dokonalou přípravu 2-4 šálků filtrované kávy . K přípravě kávy nepotřebujete žádný papírový filtr ! :)
Path: > > Dripper Kaffia nerez

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: