Kategorie

Dripper Hario Cafeor bezfiltrový 300 ml Zobrazit v plné velikosti

Dripper Hario Cafeor bezfiltrový 300 ml

Praktický a stylový dripper Hario Cafeor obsahuje pěkně pohromadě vše pro perfektní přípravu filtrované kávy a to bez použití papírových filtrů. Objem 300ml.

Více informací

966

skladem, odesíláme do 24h

825 Kč

U elegantního překapávače Hario Cafeor japonská firma Hario použila speciální jemný kovový filtr, ze kterého extrahovaná káva přetéká přímo do džbánu, ze kterého lze kávu rovnou servírovat.

Jde o zajímavou alternativu i pro ty, kdo nemají u dripperu rádi papírové filtry, což bude jednak mnohem úspornější a také ekologičtější řešení Kovový filtr také propustí víc jemných kávových olejů, než jiné filtry.

Dripper Hario Cafeor je vyrobený z nerezové oceli, kvalitního plastu a z kvalitního tepluvzdorného skla. Kovový filtr je zkonstruován tak, aby při nalévání kávy do šálku ze džbánu nevypadával, přičemž filtr lze jednoduše vyndat a vyčistit, a to jemným pootočením. Džbán lze použit i samostatně, kde oproti vyznačenému objemu 300 ml pro přípravu kávy, můžete využít objem celé nádoby, což je přibližně 600 ml. Samotný filtr pojme až cca 15 g čerstvě namleté kávy.

Pro dokonalé zalévání kávy doporučujeme i zde Hario Buono konvici 1,2l. Více o přípravě filtrované kávy najdete v naší sekci Příprava kávy - filtrovaná káva

Materiál: nerezová ocel, kvalitní plast, tepluvzdorné sklo
Objem pro přípravu kávy: 300 ml
Objem samotného džbánu bez filtru: 600 ml


K tomuto produktu se Vám bude hodit

  • Product Name:Dripper Hario Cafeor bezfiltrový 300 ml
  • Product Reference: 966
  • Price: 825
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 0.10 kg
  • Description: Praktický a stylový  dripper Hario Cafeor   obsahuje pěkně pohromadě vše pro perfektní přípravu  filtrované kávy a to bez použití papírových filtrů.   Objem 300ml .
Path: > > Dripper Hario Cafeor bezfiltrový 300 ml

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: