Kategorie

Drip Pot Hario Woodneck Olive Wood na 3 šálky Zobrazit v plné velikosti

Drip Pot Hario Woodneck Olive Wood na 3 šálky

Stylový Drip Pot Hario Woodneck Olive Wood DPW-3-OV pro čistou a neuvěřitelně bohatou chuť filtrované kávy v latinskoamerickém stylu. Objem 480ml.

Více informací

545

skladem, odesíláme do 24h

1 539 Kč

U elegantního kávovaru Drip Pot Hario Woodneck Olive Wood DPW-03-OV se japonská firma Hario inspirovala tradiční přípravou filtrované kávy v Latinské Americe. V Kostarice se tato metoda nazývá chorreador a nikdy se neobejde bez dřevěné konstrukce a bavlněného filtru. 

Speciální bavlněný filtr na dřevěném držáku je součástí i Woodneck kávovaru a jde o zajímavou alternativu i pro ty, kdo nemají u dripperu rádi papírové filtry. Bavlněný filtr dokáže z kávy narozdíl od papírového propustit více olejů, a díky tomu má káva výraznější tělo. Látka má mnohem menší otvory narozdíl od papíru, proto bude extrakce o minutku dvě delší, výsledek však rozhodně stojí za to! Aby Vám filtr dobře sloužil, je potřeba zajistit, aby byl vždy čistý a vlhký. Jednoduše jej při nepoužívání ponořte do vody a strčte do lednice.

Woodneck je vyroben z kvalitního tepluvzdorného skla v Hario kvalitě, a jak napovídá samotný název, "krk" kávovaru je doplněn o dřevěný korzet převázaný kůžičkou. Ručně vyráběný korzet je vyroben z kvalitního světlého olivového dřeva, které dělá celý kávovar mimořádně luxusní.

Použití Hario Woodneck kávovaru je obdobné jako u klasických dripperů, až na bavlněný filtr a krásnou stylovou karafu, která jistě najde využití nejen na přípravu kávy. 

Pro dokonalé zalévání kávy doporučujeme i zde Hario Buono konvici 1,2l. Více o přípravě filtrované kávy najdete v naší sekci Příprava kávy - filtrovaná káva

Materiál: sklo, kůže, olivové dřevo
Objem: 480 ml (3-4 šálky) 

  • Product Name:Drip Pot Hario Woodneck Olive Wood na 3 šálky
  • Product Reference: 545
  • Price: 1 539
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 0.10 kg
  • Description: Stylový Drip Pot Hario   Woodneck Olive Wood DPW-3-OV  pro čistou a neuvěřitelně bohatou chuť filtrované kávy v latinskoamerickém stylu. Objem 480ml .
Path: > > Drip Pot Hario Woodneck Olive Wood na 3 šálky

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: