Kategorie

Brazílie: Fazenda Rainforest, mletá káva arabica Zobrazit v plné velikosti

Brazílie: Fazenda Rainforest, mletá káva arabica

Nízká acidita a čokoládová chuť. Koupí podpoříte myšlenku ekologického a sociálně šetrného pěstování kávyKávu Vám v den odeslání rádi nameleme!

 

Cena: 489 Kč / kg

Více informací

skladem, odesíláme do 24h

134 Kč

Nezisková organizace Rainforest Alliance sídlící v New Yorku uděluje svoje certifikáty farmářům a pěstitelům kávy, jejichž metody pěstování splňují ekologická a sociální kritéria. Tato kritéria jsou nastavena tak, že mají chránit životní prostředí, biodiverzitu a práva pracovníků.

Životní prostředí: farmáři musí obnovit či udržet původní lesní porost svého území tak, aby bylo alespoň 40 % plochy pokryto stínem. Pěstitelé musí zachovávat přirozené vodní toky. Zakázáno je jakékoliv obchodování s divokými zvířaty, ničení jejich přirozeného prostředí, ničení ekosystémů, či znečišťování přírody. Snaží se o trvalé přirozené soužití divokých zvířat, rostlin a lidí.

Sociální aspekt: Cílem organizace je eliminovat dětskou práci. Děti do 15 let tak nesmějí být vůbec zaměstnáváni. Nezletilí mohou být zaměstnáváni, ale nesmějí manipulovat s vahami většími než je 20 % jejich vlastní hmotnosti, pracovat v nebezpečném prostředí, a musí být vždy v doprovodu rodičů či poručníků. Cílem je také zamezovat diskriminaci zaměstnanců.

Chuť:  Brazil Fazenda Rainforest se vyznačuje opravdu velmi nízkou aciditou, lehce oříškovou chutí a především plnou chutí husté čokolády. Káva je mírně nasládlá.

Zpracování: mokré
Složení
: 100% Arabica
Stupeň pražení:
 City+  

DOPORUČENÍ: Každá příprava kávy vyžaduje jiné namletí. Proto abyste dosáhli co nejlepšího výsledku, prosím napište nám do poznámky k objednávce jak si budete kávu připravovat, abychom věděli, na jaký stupeň máme kávu namlet. Děkujeme :-)

  • heureka-nazev Gourmet Káva Brazílie Fazenda Rainforest, mletá, 250g
  • Product Name:Brazílie: Fazenda Rainforest, mletá káva arabica
  • Product Reference: 878
  • Price: 134
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 0.00 kg
  • Description: Nízká acidita a čokoládová chuť . Koupí podpoříte myšlenku ekologického a sociálně šetrného pěstování kávy .  Kávu Vám  v den odeslání rádi nameleme!   Cena: 489 Kč / kg
Path: > > Brazílie: Fazenda Rainforest, mletá káva arabica

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: