Kategorie

Bezkofeinová káva, mletá Zobrazit v plné velikosti

Bezkofeinová káva, mletá

Káva bez kofeinu Kolumbie 100% arabica je z 97 % zbavena kofeinu,  ale stále 100% chutná! Kávu Vám v den odeslání rádi nameleme!


Cena: 499 Kč / kg

Více informací

139 Kč

Proč kávu bez kofeinu od nás?

Až překvapivě často jsme se setkávali s názorem, že káva bez kofeinu je doslova hnus a pro mletou konzumní kávu z obchodů je to asi opravdu pravda. Představte si, že kávu umelete, tedy ztratí aroma, že použijete nekvalitní kávu, takže smrdí a ještě jí zbavíte kofeinu, to už nezbyde opravdu nic víc než hnus :-) Naše káva bez kofeinu taková není. Je čerstvě pražená, dostáváte ji jako zrnkovou kávu a krom slabšího těla si zachovává drtivou většinu chuťových vlastností kávy. Za to ručíme!

Pro koho je vhodná bezkofeinová káva?

Patříte-li mezi osoby s vysokým krevním tlakem, kardiaky, těhotné ženy či pouze chcete z jiných důvodů omezit množství kofeinu, je pro Vás jistě vhodnou volbou bezkofeinová káva, díky které si i přes svá omezení můžete vychutnat šálek dobré kávy.

>> Chcete se o bezkofeinové kávě a její výrobě dozvědět více informací? Přečtěte si náš článek Bezkofeinová káva v sekci O kávě <<

Chuť: káva se vyznačuje intenzivnější hořkostí a jemnou kyselostí, je výrazně nasládlá. Znatelné je aroma po medu, pomerančích, lékořici a třešních. Má příjemně zemitou vůni. 

Naše hodnocení: výraznější káva vhodná pro všechny, kteří si nemohou či nechtějí vychutnat klasickou kávu s kofeinem 

Země původu: Kolumbie

Typ: 100% Arabica
Stupeň pražení: City+

DOPORUČENÍ: Každá příprava kávy vyžaduje jiné namletí. Proto abyste dosáhli co nejlepšího výsledku, prosím napište nám do poznámky k objednávce jak si budete kávu připravovat, abychom věděli, na jaký stupeň máme kávu namlet. Děkujeme :-)

  • heureka-nazev Gourmet Káva bez kofeinu, mletá, 250 g (bezkofeinová)
  • Product Name:Bezkofeinová káva, mletá
  • Product Reference: 782
  • Price: 139
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 0.00 kg
  • Description: Káva bez kofeinu Kolumbie 100% arabica je z 97 % zbavena kofeinu,  ale stále 100% chutná! Kávu Vám  v den odeslání rádi nameleme! Cena: 499 Kč / kg
Path: > > Bezkofeinová káva, mletá

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: